brzobohata

ISO9001:2009 ISO3834-2:2006 DIN15085-2 CL1 DIN1090:2009+A1

Ochrana osobních dat ! Zasláním Vašeho životopisu do společnosti NERIA INDUSTRY a.s. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Personalista

Gabriela Brzobohatá

+420 519 441 217

gabriela.brzobohata@neria-industry.cz

item2

Aktualizováno 11.12.2015 - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NA VŠECHNY UVEDENÉ POZICE

Pozice

Popis

Seřizovač a obsluha obráběcích strojů horizontálních a vertikálních (OBR)

"Máte zájem ? Volejte "

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů
  • Odlaďování programů
  • Spolupráce s ostatními seřizovači při dokončovacích operacích
  • Práce ve 2 až 3 směnném provozu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ strojírenského nebo technického zaměření
  • Praxe ve strojírenství na pozici seřizovače nutná
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace
  • Znalost měření a práce s měřidly
  • Znalost pracovních postupů při obrábění materiálu
  • Znalost řídicích systémů HEIDENHAIN a SINUMERIK 840D výhodou
  • Znalost upínání rozměrných kusů výhodou
  • Nutná znalost strojních mechanismů (technologie oprav a seřizování)
  • Preciznost, přesnost, manuální zručnost, důslednost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat přesčas

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování (podniková jídelna)

Nástrojař (NAS)

Požadujeme

  • ÚSO obor nástrojař, nástrojářské práce
  • Praxe min. 4 roky v oboru
  • Znalost technologie pro tepelné zpracování kovů
  • Výborná znalost technické dokumentace
  • Znalost soustružení, frézování, broušení, vrtání a svařování
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, schopnost pracovat v časovém presu
  • Řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce

  • Výroba, sestavování a provádění zkoušek nástrojů a forem pro přesné stříhání

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci ve zkušeném kolektivu
  • Pracovní benefity